Kurzy

Zajímá Vás, co Vás mohu naučit a kolik kurz stojí?

   Věnovat se chci především výtvarným technikám, které sama ovládám a můžu je tedy bez obav naučit ostatní. Samozřejmě se budu snažit rozvíjet své osobní dovednosti a přidávat neustále nové a nové okruhy tvořivosti.

KURZY PRO DOSPĚLÉ -  v současné době kurzy probíhají nárazově, večerní či víkendové.

Kurz se uskuteční v minimálním počtu dvou zájemců a maximálním obsazení šesti osob – z důvodu kapacitního. Kurz je vhodný i pro naprostého začátečníka, tak mírně pokročilé. Cena za kurz 300,-  Uvedená cena je stálá, mění se pouze tehdy, pokud je kurz náročnější na materiál.

SMALTOVÁNÍ -  v tomto kurzu se seznámíte s výrobou smaltů bez pícky tzv. "karomailů“. Můžete si tak vyrobit svojí originální sadu šperků. Kurz je vhodný i pro naprosté začátečníky.

MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ – naučím vás základy malby na hedvábí bez rámu. Můžete si tak vytvořit vlastní obrázek, šátek či kravatu. Kurz je vhodný i pro začátečníky.

DEKOROVÁNÍ SKLA – malba na sklo, leptání skla. Naučíme se ozdobit džbán, skleničky či zrcadlo. Kurzy vhodné i pro začátečníky.

MALBA NA KERAMIKU, PORCELÁN – jednoduchým způsobem si můžeme oživit své staré talíře a hrnky, které používáme třeba na chalupě,  vytvořit si svůj "snídaňový" hrnek či originální malované tácky pod hrnečky. Základy malby na keramiku, porcelán vypalovacími barvami. Kurzy vhodné i pro začátečníky.

MOZAIKA – obrazce skládané z barevných střepů - to je mozaika. Mozaikou můžeme efektně dotvořit květníky, tácy, koupelny či vytvářet i větší zahradní dekorace. Mozaika je odolná vůči povětrnostním vlivům a rozmarům počasí, hodí se tak i do exteriéru. Kurzy vhodné i pro začátečníky.

VÝROBA BYLINKOVÝCH MÝDEL - vyrobte si své vlastní mýdlo dle své fantazie. Mýdlo, bylinkové a krásně voňavé, můžete používat pro osobní hygienu, nebo k provonění šatníku. Kurz vhodný i pro začátečníky.

DECOUPAGE - ubrousková technika. Touto jednoduchou a efektní technikou se dá ozdobit téměř cokoliv. Dá se aplikovat na textil, um. hmotu, keramiku, dřevo či papír. Vhodný kurz pro úplné začátečníky.

DEKOROVÁNÍ TEXTILU – vosková batika, klasická vázaná batika, savování, textilní aplikace, malba na textil, dekorování pomocí vlastnoručně vyrobených tiskátek - potisk , decoupage na textil. Kurzy vhodné i pro začátečníky.

PRÁCE S PAPÍREM – výroba ručního papíru - vhodného k paspartování,výrobě přání aj., výroba originálních balicích papírů, výroba dárkových krabic a krabiček. Kurzy vhodné pro začátečníky.

PLETENÍ Z PAPÍRU - pletení rámečků, dekorací či různých košíčku z papíru, třeba ze starých novin. Kurzy vhodné i pro začátečníky

RUČNĚ ŠITÉ HRAČKY PRO DĚTI, LOUTKY Z PONOŽEK -prostě hračky pro kluky a holčičky– chcete svému dítěti vyrobit krásnou a nezávadnou hračku?  Nutná znalost ručního šití.

TEXTILNÍ APLIKACE – zkuste si vyzdobit triko nalepovacími kamínky, našívanými textiliemi nebo vytvořit vlastní pončo pro děti.  Kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé.

VÝROBA ŠPERKŮ – šperky malované na sklo, smaltované, korálkové, letované, z polymerových hmot jako je např. fimo a cernit, odlévaná pryskyřice…. Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé.

MALBA NA DŘEVO – máte nějaký starý kousek nábytku a je Vám líto ho vyhodit? Zkuste si ho z něho sami vytvořit originální kousek, který nikdo jiný nemá.Netroufáte si hned na velké plochy? Můžete si tedy prvně zkusit udělat třeba vlastní cedulky na dveře. Tyto kurzy Vás naučí jak na to. Kurzy pro začátečníky a pokročilé.