Novinky

Znovu a nově najdete PRODEJNÍ KATALOG na https://www.fler.cz - příbrazská dílna

Úzce spolupracuji s místním penzionem Příbrazský a hospodou Stará škola, kde si můžete drobnosti z mé dílny zakoupit nebo prohlédnout katalog výrobků.                                                                                                                                                                                                               J.P.

Pro školní rok 2016/2017 je dětský kroužek pozastaven, z důvodu mého opětovného začlenění do školního vzdělávacího programu.
Dílny pro dospělé budou vypisovány nárazově a o víkendech.

Díky za pochopení J.P.

V součastné době se věnuji individuálním zakázkám a autorské tvorbě. V případě zájmu vypisuji jednorázové kurzy, své děti můžete umístit i na výtvarné kroužky, které jsou nabízeny v Domečku

 ( dům dětí ) v místě mého pracoviště -v Chlumu u Třeboně.

 

KURZ A JÁ-náměty, připomínky, zážitky z tvoření

Titulek: Jarní dekorace Vložil: Verča Datum: 06.04.2014

Jani, díky za pohodové odpoledne, vazba už visí na dveřích, zase jsem se něco přiučila. Určitě zase navštívím nějaký tvořící kurz :-)

Titulek: Pro Janu Vložil: Eva Datum: 12.10.2013

Odpoledne za odměnu, příjemné přijetí a hezká práce v dobré náladě. Jana je talentovaný člověk, se kterým si člověk připadá šikovný. A všechny starosti zůstaly za dveřmi. Děkuji.

Titulek: mozaika květináč Vložil: Marta -Roseč Datum: 08.10.2013

Bylo to krásný ,vyrábění jsem si užila ,Jana je velice příjemný a sympatický člověk.Mimochodem obdivuju jak to zvládá s dětma.Užasný.Budu se zase těšit na další setkání.

Titulek: věšáčky - decoupage Vložil: Jitka Jančurová Datum: 01.10.2013

Krásné pohodové odpoledne - něco jsem se naučila ( popovídala, zasmála - úžasný relax )
Už se moc těším na mozaiku.

Přidat nový příspěvek