O MNĚ

      

       Jmenuji se  Jana Polnická, narodila jsem v červnu roku 1982. Své výtvarné vlohy jsem prý  zdědila po svém dědečkovi, který byl písmomalířem a malířem pokojů. Od útlého dětství jsem ráda něco malovala, vyráběla a moji rodiče mě v tom bezmezně podporovali, a já jsem tak mohla vystudovat Střední umělecko-průmyslovou školu v Praze, obor scénografie. Následně jsem absolvovala VŠ  v Českých Budějovicích, pedagogiku českého jazyka a výtvarné výchovy.                                                                                                                                                                              

      Po studiích jsem chvilku učila na základní škole a zakrátko jsem se stala  maminkou dvou krásných holčiček. Během rodičovské dovolené jsem začala pořádat výtvarně zaměřené " kurzy " pro své kamarádky a zjistila jsem, že mě to baví a naplňuje. A tak se mi v hlavě zrodil plán o založení vlastní výtvarné dílny. V současné době opět působím jako učitelka na základní škole, občas je práce nad hlavu, ale stále se věnuji výtvarné činnosti, která mě dobíjí energií...

   Ve své výtvarné dílně bych se chtěla zaměřit především na tvořivé lidi, kteří rádi něco vytváří vlastníma rukama a mají rádi krásné věci.

   Kurzy  budu koncipovat tak, aby byly vhodné pro naprosté začátečníky, tak i mírně pokročilé